בתוך כמה זמן מגיע ליעד תשלום שנשלח?

אנחנו מחוברים למספר מסלקות ברחבי העולם. בדרך כלל במטבעות אירו ודולר התשלום יגיע אל היעד עד יום עסקים אחד ובמטבעות אקזוטיים לרוב עד שלושה ימי עסקים. מכיוון שישנם בדיקות רגולטוריות בביצוע כל תשלום, חשוב לוודא שכל המסמכים הנדרשים מצורפים ותקינים.

מה היתרון בעבודה עם המערכת לתאגיד גדול?

לתאגיד גדול יש מגוון ייחודי של צרכים שוטפים עם מורכבות שונה. גם להשיג בכל רגע נתון את המחיר הטוב ביותר, להיות מחוברים לשוק בצורה קלה שאינה מפריעה או דורשת מאמץ מיוחד, לנטר בכל רגע איומים והזדמנויות, לעבוד עם הכלים המותחכמים ביותר ולדעת שבכל רגע נתון פעילות המט”ח מנוטרת, מנוהלת ומתבצעת בצורה אופטימלית. הפלטפרומה שלנו, עונה… Continue reading מה היתרון בעבודה עם המערכת לתאגיד גדול?

מה היתרון בעבודה עם המערכת לעסק בינוני קטן?

עסק בינוני קטן לא תמיד יכול להתמקח על תנאים ועמלות, משלם ביוקר על פעולות פשוטות ולא חשוף לכלים ופתרונות ששמורים בדרך כלל לחברות הגדולות. הפלטפורמה שלנו יוצרת מציאות חדשה: לשלוח ולקבל תשלומים בעלות אפסית לקבל פטור מלא מעמלות מט”ח שונות ומשונות לקבל את התנאים הכי טובים ללא צורך בוויכוח או מיקוח להיעזר במומחים, לקבל כלים… Continue reading מה היתרון בעבודה עם המערכת לעסק בינוני קטן?

האם השירות רלוונטי גם ללקוח פרטי?

כן, אנחנו משרתים לקוחות פרטיים רבים מאוד שנהנים מיתרונות המערכת, העדר העמלות והתנאים התחרותיים. לקוח פרטי יכול לבצע מגוון פעולות כגון, המרת מטבע, שליחת תשלום, קבלת תשלום, הגנת מטבע ועוד

למי מתאים השירות?

לכל עסק שעובד עם מט”ח באופן ישיר או עקיף. אנחנו משרתים עסקים וחברות בכל סדרי הגודל וכמעט מכל תחום אפשרי. מעסקים זעירים, סטארטאפים, הייטק, חברות ציבוריות, תאגידי ענק, חברות ממשלתיות ועוד. מכיוון שהפלטפורמה בנויה באופן מודולרי וכוללת עולמות של תשלומים, גידור, ניהול, ובנקאות, כל גורם יכול למצוא בה את החלקים הרלוונטיים לו  ולגדול ולהתפתח עם… Continue reading למי מתאים השירות?

כיצד לפתוח חשבון עסקי?

פתיחת חשבון עסקי אפשרית לכל עסק שאינו נמצא ברשימת העסקים בהם אנו לא תומכים ומותנית בבדיקת ואישור הפרטים המזהים שיימסרו בשלב ‘הכר את הלקוח’ חשבון עסקי משמש לפעילות עסקית המתקיימת תחת יישות משפטית כגון:  תאגיד, חברה, מוסד, ארגון ממשלתי, מלכ”ר, עמותה, עוסק מורשה, עוסק זעיר, ואחר הליך הרישום יתבצע על ידי גורם מוסמך מטעם החברה… Continue reading כיצד לפתוח חשבון עסקי?

כיצד לפתוח חשבון פרטי?

פתיחת חשבון פרטי אפשרית לבגיר מעל גיל 18 ומותנית בבדיקת ואישור הפרטים  המזהים שיימסרו בשלב ‘הכר את הלקוח’ .חשבון פרטי משמש לפעילות אישית ועצמאית שאינה במסגרת עסקית הליך הרישום מחייב: כתובת מייל אישית פעילה השייכת לבעל החשבון מספר טלפון סלולרי השייך לבעל החשבון תעודת זהות כולל ספח או דרכון של בעל החשבון מענה על שאלות… Continue reading כיצד לפתוח חשבון פרטי?

האם יש סיכונים בפיקדון?

הפיקדונות כוללים תנאים אפשריים להמרת מטבע. לכן יכול להיווצר סיכון שער בעת שימוש בפיקדון ולפיכך הפיקדון מתאים רק במצב בו המרת מטבע היא מהלך טבעי ורצוי מבחינתך

למי מתאים הפיקדון?

לכל מי שמחזיק יתרה פנויה ויכול להחליף את אותה יתרה ממטבע אחד למטבע אחר בהתאם לתנאי הפיקדון. המרת מטבע היא תנאי שיכול להתקיים בפיקדונות ולכן במידה ואין עניין בהמרת מטבע אפשרית, הפיקדון אינו מתאים לך למשל : אם אתה רוכש דולרים באופן שוטף משקלים, יתאים לך פיקדון שמאפשר המרה משקלים לדולר אם אתה מוכר דולרים… Continue reading למי מתאים הפיקדון?